



28 665 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біомед |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналіз і инерпретация | Наявність |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | 6.2 дюйма, LCD, кольоровий, сенсорний |
| Джерело живлення | Мережа змінного струму, вбудований акумулятор |
| Коефіцієнт ослаблення синфазних перешкод | 100 дБ |
| Коефіцієнт посилення | 2.5 мм/мВ, 5 мм/мВ, 10 мм/мВ, 20 мм/мВ, 20/10 мм/мВ, 10/5 мм/мВ і АВТО |
| Особливості | Кольоровий сенсорний дисплей 6.2 (роздільна здатність 800 480). Одночасне відтворення 12 каналів ЕКГ на екрані приладу. Термопринтер високої роздільної здатності, термодрук 8 точок/мм (по вертикалі), 40 точок/мм (по горизонталі), ширина паперу 80 мм. |
| Відведення ЕКГ | 12 стандартних |
| Пам'ять | 40000 записів ЕКГ |
| Портативність | мала вага та компактний розмір. Гарантія — 24 міс. (на комплектуючі — 6 міс.) *ПРОЗВІДОК ОСТАВАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМЕНІННЯ В ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І КОМПЛЕКТАЦІЮ БЕЗ ПРИВАГИ. |
| Принтер | Вбудований термо / Зовнішній лазерний |
| Режим реєстрації | Автоматичний, ручний, ритм |
| Швидкість запису | 5мм/с, 6.25 мм/с, 10мм/с, 12.5 мм/с, 25мм/з, 50мм/с |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Трьохканальний / двенадцатиканальные |
| Фільтри | Тенета змінного струму: 50Гц, 60 Гц Дрейфа ізолінії: 0.05Гц, 0.10Гц, 0.20Гц, 0.50Гц ЕМГ (м'язового третора): 25Гц, 35Гц, 45Гц Нижніх частот: 75Гц, 100Гц, 150Гц |
| Формат відображення відведень на екрані | 3 4, 6 2 |
| Формат друку | Вбудований термопринтер: 1 12, 1 12+1R, 3 4, 3 4+1R; Зовнішній лазерний принтер: 3 4, 3 4+1R, 3 4+3R, 6 2, 6 2+1R, 12 1, 12 1+1T |
| Частотна характеристика | 0.05 Гц ~ 150 Гц |
| Ширина паперу | 80 мм (в рулоні або у пачці) |