


72 345 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біомед |
| Користувальницькі характеристики | |
| I spta (середня інтенсивність просторового піку) | 100mW/c м2 |
| Iob (Інтенсивність вихідного пучка) | 20mW/c м2 |
| P_ (Від'ємний піковий звуковий тиск) | 1МПа |
| Автоматичний підрахунок рухів плода Розширена конфігурація | 1. |
| Базова конфігурація | 1. ЧСС плода 2. |
| Діапазон вимірювання TOCO | 0 ~ 100 % |
| Діапазон вимірювання ЧССп | 50уд. / Мин ~ 210уд. / Мин |
| Довжина ширина висота: | 352 мм 269.5 мм 101мм |
| Класифікація IEC60601: | Клас I, Тип CF, Тип BF |
| Нелінійна похибка TOCO | 8% |
| Робоча частота датчика | (1 МГц ~ 3 МГц) 10% |
| Режим роботи | Імпульсно-хвильовий |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Термобуга: | Ширина 150 мм |
| Точність вимірювання ЧССП | 1уд. / Мин |
| Акумулятор | Li, 14.8 В/4400 мА·год |
| Вага | 5 кг |
| Дисплей | Кольоровий, 12.1-дюйма, 800 600 |
| Живлення | 100-240 В~, 50/60 Гц, 80 ВА |
| Швидкість друку | 1см/хв, 2 см/хв, 3 см/хв |