



95 095 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біомед |
| Користувальницькі характеристики | |
| I ob (Інтенсивність вихідного пучка) | 20mW/c м2 |
| I spta (середня інтенсивність просторового піку) | 100mW/c м2 |
| P_ (Від'ємний піковий звуковий тиск) | 1МПа |
| Амплітудно-частотна характеристика ЕКГ | Режим діагностичний: 0.2 ~ 130 Гц Режим моніторингу: 0.5 ~ 40Гц Режим операційний: 1 ~ 20Гц |
| Вибір відведень ЕКГ | Стандартні 3 або 5 |
| Тиск, вимірюється | Систолічний тиск, діастолічний тиск, середній тиск |
| Діапазон вимірювань температури | 0 ℃ - 50 ℃, Погрешность 0.1 ℃ |
| Діапазон вимірювань частоти дихання | Дорослі 7 дих/хв 120 дих/хв Діти/народжені 7 дих/хв 150 дих/хв. Похибка: 1 дих/хв |
| Діапазон вимірювання SpO2 | 0% ~ 100%, Похибка: 1 уд./хв |
| Діапазон вимірювання TOCO | 0 ~ 100 % |
| Діапазон вимірювання ЧССп | 50уд. / Мин ~ 210уд. / Мин |
| Довжина ширина висота: | 352 мм 269.5 мм 101мм |
| Класифікація IEC60601: | Клас I, Тип CF, Тип BF |
| Нелінійна похибка TOCO | 8% |
| Робоча частота датчика | (1МГц~3 МГц) 10% |
| Режим вимірювання НІАТ | Ручний, АВТО (інтервал 1-240 хвилин) |
| Швидкість друку | 1см/хв, 2 см/хв, 3 см/хв |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Термобуга: | Ширина 150 мм |
| Тип вимірювання НІАТ | Дорослі, діти |
| Точність вимірювання ЧССП | 1уд. / Мин |
| Акумулятор | Li, 14.8 В/4400 мА·год |
| Вага | 5. 5 кг |
| Діапазон ЧСС | Дорослі 15-300 уд/хв; Діти/народжені: 15-350 уд./хв; Похибка: 1 уд./хв |
| Дисплей | Кольоровий, 12.1-дюйма, 800 600 |
| Живлення | 100-240 В~, 50/60 Гц, 80 ВА |
| Режим роботи | Імпульсно-хвильовий |
| швидкість ЕКГ | 12.5, 25, 50 мм/с. Похибка: 10% |
| посилення ЕКГ | 2.5 мм / мВ, 5 мм / мВ, 10 мм / мВ, 20 мм / мВ, АВТО. Похибка: 5% |