

5 415 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біомед |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 314 123 233 мм |
| Діапазон регулювання вакууму | 0.02 0.08 МПа |
| Ємність для всмоктування рідин | 1000 мл, 1 шт. |
| Максимальний вакуум | 0.08 МПа (760 ммрт.ст.) мПа |
| Максимальний потік | не менш ніж 20 л/хв (760 ммрт.ст) |
| Маса | 3.9 кг |
| Номінальна потужність | 90ВА |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Рівень шуму | не більш ніж 65 дБ(А) |
| Параметри живлення | 220 В / 50 Гц |