180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 31 мм |
| Діапазон вимірювання температури, T | -22...+199°C |
| Довжина, см | 51 |
| Матеріал | ПВХ непідтримувальний горіння |
| Монтажний отвір | Ø 22 мм |
| Номінальна напруга, Un | 50-380В |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту IP | IP40 |
| Колір | Червоний |
| Експлуатаційна температура | -5 до +40 °C |