210 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 29 мм |
| Діапазон вимірювання напруги, U | 50-500 В AC |
| Діапазон вимірювання струму, I | 0-100A |
| Довжина, см | 51 |
| Монтажний отвір | Ø 22 мм |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту IP | IP40 |
| Експлуатаційна температура | -5 до +60 °C |