Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Медичний відеомонітор B223 SPEC - 22 дюймовий РК монітор медичного класу, який призначений для використання в ендоскопічних кабінетах різного профілю.
Якісне зображення і ідеальні умови для дослідження забезпечуються рідкокристалічною панеллю з високими технічними параметрами яскравості, контрастності і глибокої колірною гамою.
Використання інноваційних алгоритмів обробки електричного сигналу гарантовано забезпечує природну колірну гаму нерухомих об'єктів і відсутність змащування при швидких рухах.
Медичний монітор B223 SPEC має стандартний набір цифрових і аналогових виходів, які використовується в сучасної ендоскопії. Дані налаштування монітора зберігаються в пам'яті налаштувань користувача. Монітор комплектується стандартною настільної підставкою. Настоянка монітора проводиться на екранному меню. Опціональною прилад може комплектуватися сенсорною панеллю управління.
Технічні дані медичного монітора B223 SPEC повністю відповідають нормам безпеки та електроспоживання, які пред'являються до устаткування цього профілю.
| Діагональ | 22 дюйма |
| Активна зона дисплея | 473.76 х 296.1 мм |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний дисплей з активною матрицею (LCD TFT) |
| Тип підсвічування | LED |
| Термін служби підсвічування | 50 000 годин |
| Дозвіл | 1680*1050 |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Контрастність | 1000:1/td> |
| Максимальна яскравість | 250 кд/м2 |
| Кут огляду (по горизонталі/вертикалі) | 170/160 |
| Час відгуку | 5 мс |
| Кольорів дисплея | 16.7 |
| Температурний робочий діапазон, З | 0 - 50 |
| Температура зберігання, З | -20 – 60 |
| Інтерфейс | VGA/HDMI/BNC 1 |
| Ауді | Вбудовані колонки |
| Кріплення | Стандартне настільне кріплення |
| Енергопостачання | AC 110-240V |
| Розміру (ширина х висота х товщина) | 514 х 341х 50 мм |
| Вага | 4.17 кг |
| Настоянка | Екранне меню |
| Аксесуари | адаптерVGA кабель/BNC кабель |
| Сертифікати | CE/FCC/ROHS |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brightfield healthcare |
| Країна виробник | Швеція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | ISSH528 |