|
| Виробник | Біомед |
|
| Базова конфігурація | Модуль ЕКГ. Модуль SpO2 (пульсоксиметрія). Модуль НІАТ. Модуль Температури, Модуль Дихання (RESP). |
| Час тривоги апное | Дорослі 10с - 60с Діти // новонароджені: 10с -20С |
| Вибір відведень | Стандартні 5 (опціонально 3 або 12) |
| Діапазон | Від 0 °C до 50 °C. Похибка 0.1 °C |
| Діапазон вимірювань ЧД | Дорослі 6 дих/хв — 120 дих/хв Діти 6 дих/хв — 150 дих/хв Новонароджені: 6 дих/хв — 150 дих/хв |
| Діапазон вимірювання ST-сегмента | від -2.0 мВ до 2.0 мг |
| Діапазон вимірювання SpO2 | 0% — 100% Похибка: 2% в діапазоні 70% — 100%, не визначена в діапазоні 0% — 69% |
| Захист від надлишкового тиску в манжеті | Наявність |
| Кількість каналів | 2 каналу |
| Маса нетто | 1.2 кг (без сумки та допоміжного акумулятора) |
| Метод вимірювання | автоматична осцилометрия |
| Модулі для вимірювання CO2 | PHASEIN/MASIMO: ISATM CO2 (сновний потік) PHASEIN/MASIMO IRMATM CO2 (основний потік) RESPIRONICS (боковий потік) RESPIRONICS (основний потік) |
| Номінальний діапазон вимірювань | Дорослі 10-270 мм. рт.ст Діти: 10-220 мм. рт.ст Новонароджені: 10-135 мм. рт.ст |
| Пам'ять монітора | 48-годинник графічних і табличних трендів за всіма параметрами, 2000 груп вимірювань НІАТ, 100 подій тривоги, 100 подій аритмії, 5-хвилинні сигнали SpO2, RESP і CO2. |
| Пропускна здатність каналу ЕКГ | Режим моніторингу: 0.5-40Гц; Діагностичний режим: 0.05-130Гц; Хірургічний режим: 1-20Гц. |
| Дозвіл CO2 | 0-150 мм, 0% ~ 19.7%, 0-20 кПа (за 760 мм атм. Давання). |
| Розширена конфігурація | Модуль капнографії CO2 (основний або бічний потік). Модуль SpO2 Masimo або SpO2 Nellcor. |
| Роздільна здатність CO2 | 1 мм.рт.ст. або 0.1 кПа або 0.1% |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габаритні розміри | 190 82 105 мм |
| Діапазон ЧСС | Дорослі 15 уд/хв — 300 уд./хв Діти: 15 уд./хв/хв Новонароджені: 15 уд./хв — 350 уд/хв |
| Дисплей | 4.3 дюйма, LCD, 480x272 |
| Вимірювані параметри | Систолічний, діастолічний і середній тиск |
| Живлення приладу | 100-240 В ~, 50/60 Гц, 70 ВА Акумулятор: 14.8В 2200 рік, полімер літій-іонний |
| Режим роботи | Ручний Авто, STAT - режим (постійний) |
| Швидкість | 6.25, 12.5, 25, 50 мм/с |
| Посилення | 1/8, 1/4, 1/2, 1, 2, 4, АВТО |