55 283 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біомед |
| Користувальницькі характеристики | |
| АЦ перетворення | 12-розрядне |
| Вага | 3,2 кг |
| Діапазон реєстрації ЧСС | 30 уд. / Хв - 300 уд. / Хв |
| Дисплей | Кольоровий РК-дисплей. Дозвіл 640х480, 5.7 дюймів |
| Коефіцієнт ослаблення синфазних перешкод | 105 дБ |
| Коефіцієнт посилення | АВТО, 2.5, 5, 10, 20, 10/5, 20/10 (мм/мВ), похибка: 2%. |
| Відведення | 12 стандартних відведень з синхронним зняттям |
| Режим вибірки | Послідовна вибірка груп відводів, синхронна вибірка груп відводів |
| Швидкість подачі паперу | 5 мм/с, 10 мм/с, 12,5 мм/с, 25 мм/с, 50 мм/с (2%) |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Фільтр ЕМГ | 25Гц, 35Гц, 45Гц, Викл |
| Фільтр дрейфу ізолінії | 0.05 Гц, 0.10 Гц, 0.20 Гц, 0.50 Гц |
| Фільтр нижніх частот | 75Гц, 100Гц, 150 Гц. |
| Фільтр мережі: | 50 Гц/60Гц/вимк. |
| Ширина реєстраційного папери | 216 мм (рулон)/210 мм (пачка) |
| Ефективна ширина друку | 200 мм/195 мм |
| Акумулятор | 14,4 В ,2200 мАчас |
| Пам'ять | 300 записів |
| Порти приладу | RS232, USB, LAN |
| Розміри | 316 мм 259 мм 95 мм |
| Частотна характеристика | 0,05 Гц ~ 150 Гц (+ 0.4 dB-3dB) |
| Електроживлення | 100-240В~, 50/60 Гц, 95 ВА |