



59 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біомед |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність ультразвуку: | 0.5 W 10 W 20% (коефіцієнт заповнення 80% для 5cm 2 ); 0.5 W 15 W 20% (коефіцієнт заповнення 70% для 5cm 2 ); 0.1 W 2 W 20% (коефіцієнт заповнення 80% для 1cm 2 ); 0.1 W 3 W 20% (коефіцієнт заповнення 70% для 1cm 2 ) |
| Відношення неоднорідності пучка: | R BN (Max) = 5.0 |
| Габаритні розміри (Д Ш В): | 250 185 82 mm |
| Ефективна площа ультразвукової насадки випромінювача: | 5.0 cm 2 20%; 1.0 cm 2 20% |
| Ефективна інтенсивність ультразвуку (макс): | І (еф) = 3.0 W/cm 2 20% (1 MHz), І (еф) = 3.0 W/cm 2 20% (3 MHz) |
| Клас водонепроникності: | IPX7 (тільки для ультразвукової головки випромінювача) |
| Класифікація захисту від ураження електричним струмом: | Виріб медичний Клас I, Тип BF |
| Коефіцієнт заповнення: | 10% - 100%, з кроком 10% |
| Матеріал ультразвукової головки випромінювача: | Алюміній |
| Робоча частота випромінювача: | 1 MHz 10%, 3 MHz 10% |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Таймер | Макс 30 хвилин |
| Тип проміня: | Колімований |
| Частота повторення імпульсів: | 100 Hz 10% |