48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 8 мм |
| Довжина, см | 30 |
| Матеріал | Метал |
| Монтажний отвір | 6 мм |
| Номінальна напруга, Un | 24В AC/DC |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Колір | Червоний |
| Експлуатаційна температура | -15 до +40°C |