40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Довжина, см | 35 |
| Матеріал | ПВХ непідтримувальний горіння |
| Монтажний отвір | Ø 10 мм |
| Номінальна напруга, Un | 24В AC/DC |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Колір | Червоний |
| Експлуатаційна температура | -5 до +60 °C |