120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 53 |
| Довжина, см | 86 |
| Кількість контактів | 3NO |
| Матеріал | Корпус — сталь, контакти — латунь |
| Механічна зносостійкість (циклів) | 15000 |
| Номінальна напруга, Un | 400 В |
| Номінальний струм, In | "AC-1" 10А, "AC-14" 7.5А, "AC-15" 3А |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту IP | IP40 |
| Тип | З фіксацією |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Ширина, см | 54 |
| Експлуатаційна температура | -10°C до +60°C |
| Електрична зносостійкість (циклів) | 8000 |