530 ₴/упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 20.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Довжина гільзи | 56 мм |
| Довжина, см | 110 |
| Матеріал | Алюміній |
| Отвір під болт | 14.5мм |
| Переріз проводу | 120 мм2 |
| Товщина клем | 4 мм |
| Ширина клем | 28 мм |