67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 22 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.7мм |
| Довжина гільзи | 56 мм |
| Довжина, см | 120 |
| Матеріал | Алюміній |
| Отвір під болт | 14.5мм |
| Переріз проводу | 150 мм2 |
| Товщина клем | 4.2 мм |
| Ширина клем | 30 мм |