220 ₴/упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 10.1 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Довжина гільзи | 34 мм |
| Довжина, см | 67 |
| Матеріал | Алюміній |
| Отвір під болт | 8.5 мм |
| Переріз проводу | 16 мм2 |
| Товщина клем | 2.3 мм |
| Ширина клем | 15 мм |