77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 25.3мм |
| Діаметр внутрішній | 18.8мм |
| Довжина гільзи | 59мм |
| Довжина, см | 125 |
| Матеріал | Алюміній |
| Отвір під болт | 16.5мм |
| Переріз проводу | 185 мм2 |
| Товщина клем | 4.4 мм |
| Ширина клем | 34 мм |