300 ₴/упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 16 мм |
| Діаметр внутрішній | 11.4 мм |
| Довжина гільзи | 48.4мм |
| Довжина, см | 97 |
| Матеріал | Алюміній |
| Отвір під болт | 12.5 мм |
| Переріз проводу | 70 мм2 |
| Товщина клем | 3.3 мм |
| Ширина клем | 24 мм |