29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 11 мм |
| Діаметр внутрішній | 8.2 мм |
| Довжина гільзи | 21 мм |
| Довжина, см | 38 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Переріз проводу | 35 мм2 |
| Товщина клем | 2.8 мм |
| Ширина клем | 6.8мм |