11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 6 мм |
| Діаметр внутрішній | 4 мм |
| Довжина гільзи | 16 мм |
| Довжина, см | 27 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Переріз проводу | 6 мм2 |
| Товщина клем | 2 мм |
| Ширина клем | 4.8мм |