1 080 ₴/упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 11 мм |
| Діаметр внутрішній | 7 мм |
| Довжина гільзи | 37 мм |
| Довжина, см | 60.50 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 8.5 мм |
| Переріз проводу | 25 мм2 |
| Товщина клем | 2.6 мм |
| Ширина клем | 14 мм |