1 360 ₴/упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 14.1мм |
| Діаметр внутрішній | 9.8мм |
| Довжина гільзи | 40.1мм |
| Довжина, см | 65.80 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 10.5 мм |
| Переріз проводу | 35 мм2 |
| Товщина клем | 2.8 мм |
| Ширина клем | 16 мм |