198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 18.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 13.3мм |
| Довжина гільзи | 51 мм |
| Довжина, см | 85.30 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 12.5 мм |
| Переріз проводу | 95 мм2 |
| Товщина клем | 4 мм |
| Ширина клем | 26 мм |