


500 ₴/упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 9.1мм |
| Діаметр внутрішній | 5.5мм |
| Довжина гільзи | 25 мм |
| Довжина, см | 66 |
| Матеріал | Мідь і алюміній |
| Отвір під болт | 8.5 мм |
| Переріз проводу | 10 мм2 |
| Товщина клем | 2 мм |
| Ширина клем | 13 мм |