


203 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 27 мм |
| Діаметр внутрішній | 20.5мм |
| Довжина гільзи | 61 мм |
| Довжина, см | 133 |
| Матеріал | Мідь і алюміній |
| Отвір під болт | 16.5мм |
| Переріз проводу | 240 мм2 |
| Товщина клем | 4.8мм |
| Ширина клем | 36 мм |