47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 2.6 мм |
| Діаметр внутрішній | 2.3 мм |
| Довжина гільзи | 10 мм |
| Довжина, см | 17 |
| Матеріал | Лужна мідь і полімер |
| Переріз проводу | 2.5 мм2 |
| Колір | Синій |