1 056 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Матеріал | Основа — ПВХ, резонатор — сталь |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Номінальна напруга, Un | 220 В |
| Номінальний струм, In | 350mA |
| Рівень звуку | 85дБ |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Експлуатаційна температура | -10 до +45°C |