1 380 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Матеріал | Основа — ПВХ, резонатор — сталь |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Номінальна напруга, Un | 220 В |
| Номінальний струм, In | 350mA |
| Рівень звуку | 90дБ |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Експлуатаційна температура | -10 до +45°C |