


56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Колірна температура | 3000К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 440 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, P | 5 Вт |
| Номінальна напруга, Un | 175-250В |
| Тип колби | R50 |
| Експлуатаційна температура | -10 до +40°C |