27 600 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага вантажу на стрічку | до 5кг |
| Висота, см | 550 |
| Довжина, см | 840 |
| Матеріал | Корпус із неіржавкої сталі |
| Метод нанесення друку | Видавлення |
| Потужність, P | 650 Вт |
| Номінальна напруга, Un | 220 В |
| Швидкість запаювання | 0-30 м/хв |
| Тип | Вертикальний і горизонтальний |
| Тип нагрівання | Постійне нагрівання |
| Ширина шва | 10 мм |
| Ширина, см | 380 |