187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 19.5мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Довжина гільзи | 28.5мм |
| Довжина, см | 72 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 7.5мм |
| Переріз проводу | 120 мм2 |
| Товщина клем | 4 мм |
| Ширина клем | 28 мм |