43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 11 мм |
| Діаметр внутрішній | 8.5 мм |
| Довжина гільзи | 21 мм |
| Довжина, см | 51.50 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 8 мм |
| Переріз проводу | 35 мм2 |
| Товщина клем | 2 мм |
| Ширина клем | 15 мм |