


14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість клавіш | 1 |
| Кількість контактів | 3 |
| Матеріал | Нейлон 66 |
| Механічна зносостійкість (циклів) | 10^5 |
| Монтажний отвір | 19.2 мм*13.2мм |
| Номінальна напруга, Un | AC 250 В |
| Номінальний струм, In | 6А |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Тип | Без підсвітки |
| Тип контактів | SPDT, ON-OFF-ON |
| Колір | Чорний/Чорний |
| Ширина контакту | 5.0 мм |
| Експлуатаційна температура | -25 до +85 °С |
| Електрична зносостійкість (циклів) | 10^4 |