


22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість клавіш | 1 |
| Кількість контактів | 4 |
| Матеріал | Нейлон 66 |
| Механічна зносостійкість (циклів) | 10^5 |
| Монтажний отвір | 28.5мм*21.5мм |
| Номінальна напруга, Un | AC 250 В |
| Номінальний струм, In | 15 А |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Тип | З підсвіткою |
| Тип контактів | DPST, ON-OFF |
| Колір | Жовтий/Чорний |
| Ширина контакту | 6.3 мм |
| Експлуатаційна температура | -25 до +85 °С |
| Електрична зносостійкість (циклів) | 10^4 |