
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
| Кількість контактів | NO+NC |
| Матеріал | Полімер PLA+ |
| Механічна зносостійкість (циклів) | 10^5 |
| Монтажний отвір | Ø 22 мм |
| Наявність підсвічування | — |
| Під'єднання | Под болт |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту IP | IP40 |
| Тип | Без фіксації |
| Колір | Червоний |
| Експлуатаційна температура | -5 до +60 °C |