108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ув'язки | від 4 до 26 мм |
| Довжина, см | 215 |
| Матеріал | Нейлон 66 |
| Мінімальна межа міцності | 18кг |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 3.20 |
| Експлуатаційна температура | -20 до +60°C |