2 016 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час запаювання | 1-8 сек |
| Висота, см | 150 |
| Довжина шва | 200 мм |
| Довжина, см | 320 |
| Матеріал | Алюмінієвий корпус |
| Потужність, P | 300 Вт |
| Номінальна напруга, Un | 220 В |
| Режим запечатування | Без вакуумізації |
| Тип нагрівання | Імпульсний |
| Тип управління | Електромеханічний |
| Ширина шва | 3мм |
| Ширина, см | 80 |