7 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр введення кабелю | 4-8 мм |
| Довжина різі | 8мм |
| Довжина, см | 30 |
| Матеріал | Корпус — поліамід, ущільнювач — неопрен |
| Монтажний отвір | 16 мм |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Колір | Сірий |
| Експлуатаційна температура | -25 до +150 °С |