138 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 50 |
| Довжина, см | 67.70 |
| Кількість введень | 1 |
| Кількість виводів | 1 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Кількість рівнів | 1 |
| Матеріал | Поліамід |
| Монтаж | На DIN-рейку |
| Номінальна напруга, Un | 1000 В |
| Номінальний струм, In | 51A |
| Переріз проводу | 10 мм2 |
| Товщина | 10.2 мм мм |
| Колір | Жовто-зелений |
| Експлуатаційна температура | -25 до +85 °С |