114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 19.5мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Довжина гільзи | 35.7мм |
| Довжина, см | 64.80 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 12.2 мм |
| Переріз проводу | 120 мм2 |
| Товщина клем | 3мм |
| Ширина клем | 29 мм |