138 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 21.2мм |
| Діаметр внутрішній | 17.2 мм |
| Довжина гільзи | 27 мм |
| Довжина, см | 73 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 12 мм |
| Переріз проводу | 150 мм2 |
| Товщина клем | 3.8 мм |
| Ширина клем | 30.5мм |