11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 7.9мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Довжина гільзи | 12.4 мм |
| Довжина, см | 29.10 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 10.1 мм |
| Переріз проводу | 16 мм2 |
| Товщина клем | 1.3 мм |
| Ширина клем | 12,8 мм |