15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 8.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 6.9 мм |
| Довжина гільзи | 9.3мм |
| Довжина, см | 32.50 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 8 мм |
| Переріз проводу | 25 мм2 |
| Товщина клем | 1.5 мм |
| Ширина клем | 13.2 мм |