33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 13 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Довжина гільзи | 23 мм |
| Довжина, см | 44 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 10.1 мм |
| Переріз проводу | 50 мм2 |
| Товщина клем | 2.2 мм |
| Ширина клем | 19 мм |