7 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 5.5мм |
| Діаметр внутрішній | 4.2 мм |
| Довжина гільзи | 8 мм |
| Довжина, см | 22.20 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 6.1мм |
| Переріз проводу | 6 мм2 |
| Товщина клем | 1 мм |
| Ширина клем | 8.5 мм |