55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 15 мм |
| Діаметр внутрішній | 11.9 мм |
| Довжина гільзи | 26.2мм |
| Довжина, см | 51.80 |
| Матеріал | Лужна мідь |
| Отвір під болт | 10 мм |
| Переріз проводу | 70 мм2 |
| Товщина клем | 2.6 мм |
| Ширина клем | 22.3мм |