108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 5 |
| Довжина, см | 19 |
| Матеріал | Нейлон 66 |
| Монтажний отвір | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина отвору | 3.8 мм |
| Ширина, см | 9.40 |
| Експлуатаційна температура | -20 до +60°C |