102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 7 |
| Довжина, см | 14 |
| Матеріал | Нейлон 66 |
| Монтажний отвір | 3мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина отвору | 4.5 мм |
| Ширина, см | 10 |
| Експлуатаційна температура | -20 до +60°C |