


54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 19 |
| Довжина, см | 91 |
| Кількість полюсів | 6 |
| Максимальна робоча напруга | 600 В |
| Матеріал | Корпус — карболіт, кришка — полікарбонат, клеми — латунь |
| Номінальний струм, In | 35А |
| Отвір під болт | М4 |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-7-1 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип | TB |
| Ширина клем | 10.5 мм |
| Ширина, см | 30 |
| Експлуатаційна температура | -40 до +65°C |