

64 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP-класифікація | IP21 |
| ISO 10079-1 класифікація | HIGH VACUUM / HIGH FLOW |
| Вага (кг) | 20 кг |
| Гарантія, (літ) | 2 |
| Максимальна сила всмоктування | -0,90 бар; -90 кПа; -675 мм рт. ст. |
| Максимальний потік всмоктування, (л/хв) | 90 |
| Мотор | поршневий насос, що не вимагає змащення та догляду |
| Живлення, (В/Гц) | 230/50 |
| Споживана потужність (ВА) | 230 |
| Запобіжник | 1 х F4 A 250 В |
| Виробництво: | Італія |
| Робочий цикл операції | нон-стоп |
| Розмір, (мм) | 460 x 850 x 420 |
| Рівень шуму, (дБ) | 46,4 |